VII Konf kultura

Кафедра Технологічної Освіти УДУ імені Михайла Драгоманова, Факультет технологій та дизайну УДУ імені Михайла Драгоманова взяли участь у VII Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми розвитку українського та європейського мистецтв: культурологічний, мистецтвознавчий, педагогічний аспекти» Topical Issues off the Development of Ukrainian and Foreign Arts: Aspects of Cultural Studies, Art Criticism and Pedagogy (Світязь, 16-18 червня 2023 р.) Питання, що обговорювалися науковцями, напряму корелювалися з підготовкою фахівців спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології). Вдячні організаторам за цікаві й оригінальні доповіді та можливість доєднатися до наукового дискурсу в обговоренні таких вкрай необхідних і питань!