13 09 2023 1

У День посвяти студентів першого курсу Факультет технологій та дизайну УДУ імені Михайла Драгоманова, уся увага, усі привітання, побажання та настанови звучали нашим дорогим першокурсникам від проректора, деканів, завідувачів кафедр!
Кафедра Технологічної Освіти УДУ імені Михайла Драгоманова щаслива з того, що наша зустріч наживо зробила перший важливий крок для адаптації студентів першого курсу спеціальності 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології).
Шановні наші студенти, Драгоманів університет, уся його родина, бажає вам успішного старту в обраному вами шляху! Хай прагнення до відкриття нового та самовдосконалення постійно зростає, навчання в університеті буде успішним і в задоволення!
Дякуємо ЗСУ  за можливість зібратися наживо!
Віримо щиро у нашу перемогу й мирне небо над Україною!