Кафедра Технологічної Освіти УДУ імені Михайла Драгоманова Факультет технологій та дизайну УДУ імені Михайла Драгоманова підтримує усі ініціативи колег, що повʼязані з долученням до благодійності!💙 19 жовтня 2023 року наше серце звучало у музиці єдності та добра під час неймовірного БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ "НЕЗЛАМНІ" у виконанні Національного президентського оркестру, який підтримав ініціативу Кафедра ДИЗАЙНУ УДУ ім. М. Драгоманова факультету технологій та дизайну та Міжнародного благодійного фонду "Я з тобою" провести цей захід. Оркестр на чолі з диригентом підполковником Safet Dzhemaliadinov та директором полковником Максимом Гусаком подарували чарівну музичну історію, яка нікого не залишила байдужим.