23 02 2024 uni
23.02.24, відбувся науковий захід, організаторами якого є Кафедра Технологічної Освіти УДУ імені Михайла Драгоманова Факультет технологій та дизайну УДУ імені Михайла Драгоманова, потужні іменні Міжнародні науково-практичні конференції

ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція ТЕХНОЛОГІЧНА ОСВІТА: СУЧАСНІ РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ», присвячена пам’яті академіка
ДМИТРА ТХОРЖЕВСЬКОГО»
Х Міжнародна науково-практична конференція
«АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ГРАФІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ:ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА ТА ШЛЯХИ РОЗВИТКУ»,
присвячена пам’яті член-кореспондента НАПН України ВІКТОРА СИДОРЕНКА.
Склад учасників, широта й глибина запропонованих для дискусії наукових тем, прописаних у програмах конференцій, Вдячні усім і кожному із науковців за роботу у конференції ( а це близько 100 осіб) , за цікаві та оригінальні професійні доповіді ( особливо академіку Роману ГУРЕВИЧУ, професору Володимиру СТЕШЕНКУ, професору Миколі КОРЦЮ, професору Вятчеславу БОРИСОВУ), які сприятимуть подальшому удосконаленню якості технологічної освіти вцілому й технологічної освітньої галузі зокрема.
Дякуємо ПРОГРАМНОМУ та ОРГАНІЗАЦЙНОМУ комітетам конференції за підготовку й допомогу у проведенні
Дякуємо Олені ШАТОВІЙ та Уляні ДОЛГІЙ за сучасні Інтеракції під час доповідей!
Дякуємо ЗСУ за можливість проведення наукового заходу!

23 02 2024 1 uni