chornobyl 38 1  chornoby 38 2

26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи… Памʼятаємо
Цього дня 1986 року на Чорнобильській АЕС сталася найбільша і найстрашніша за своїми наслідками техногенна радіаційна аварія. Мільйони людей стали жертвами цієї катастрофи. Сьогодні вшановуємо пам'ять про них, а ще з вдячністю згадуємо мужність, самовідданість і професіоналізм персоналу ЧАЕС, пожежників, військовослужбовців, медиків, учених, які брали участь у ліквідації наслідків аварії.
Напередодні, 25 квітня, Український державний університет спільно з ВГО Асоціація «Афганці Чорнобиля» за підтримки ректора університету Віктора Андрущенка провели у Патріаршому соборі УГКЦ традиційний Концерт-реквієм «Чорнобиль – молодь буде пам’ятати».

chornoby 38 3