vb hb

Сьогодні святкує свій день народження завідувачка кафедри Харламенко Валентина Борисівна! Шановна Валентино Борисівно! У Ваш день народження, 💐ми всім нашим дружнім колективом бажаємо Вам душевного і фінансового благополуччя, щоб завжди дотримувався здоровий баланс між роботою та особистим життям. Рідше Вам затримуватися на роботі, ну а по закінченню робочого дня, щоб на Вас завжди чекали приємні вечори.✨ Для щасливої кар’єри у Вас є всі таланти. Ми разом з Вами радіємо Вашим успіхам. Ми пишаємося, що працюємо під керівництвом такої мудрої людини і дуже сподіваємося, що Ви ще довго будете вести вперед наш успішний, дружній колектив. Ще раз з Днем народження!🎂 Щастя Вам неземного,  здоров’я, значних успіхів і звичайно, виконання бажань під мирним небом! 💛💙 Ви найкращі!