Знову втрата в драгоманівській родині.... цього разу сумна звістка прийшла на Інженерно-педагогічний факультет.
Андрій Сергійович Лозюк - Воїн і Педагог! Він сподівався, що війна залишилася лише в його спогадах. Блискуче закінчив магістратуру Інженерно-педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Повернувся до мирної професії, став старшим майстром, передавав не лише свої знання, а й любов до Батьківщини. Андрій Лозюк знову став Воїном, коли війна увірвалася в мирне життя, і загинув, як Герой захищаючи Україну. Він завжди буде в нашому серці. Вічна і світла пам'ять Воїну і Вчителю! Щирі співчуття рідним і близьким. У нього залишилися дружина і дві доньки.

Усім, хто має можливість матеріально підтримати сім'ю Андрія, надаємо номер картки : 4731219615451840 Віта Лозюк

Frame_20.png