Посада: завідувач лабораторії

У 2006 році закінчила Київський професійний ліцей сфери послуг і здобула професію швачки, кравця, закрійника.

У 2011 р. закінчила НПУ ім. М.П. Драгоманова й отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання» та здобула кваліфікацію магістра технологічної освіти, викладача технічних дисциплін та методики викладання конструювання і моделювання одягу, вчителя початкового професійного навчання за профілем «Конструювання і моделювання одягу».

Після закінчення університету по теперішній час працює на посаді завідувача лабораторією нарисної геометрії та креслення кафедри теорії і методики технологічної освіти, креслення та комп’ютерної графіки (нині Кафедра технологічної освіти).

З 2012 року по 2016 рік навчалася в аспірантурі НПУ ім. М.П. Драгоманова.

З 2017 року є куратором ECTS спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання і технології).

З 2020 року призначена відповідальною за практику кафедри теорії і методики технологічної освіти креслення та комп’ютерної графіки (нині Кафедра технологічної освіти), керує курсовими та бакалаврськими роботами.

У період з 26.11.2020 р. по 29.01.2021 р. пройшла підвищення кваліфікації на базі «Львівського навчально-наукового центру професійної освіти» за програмою: «Управління навчальним закладом» 180 год.

Має статті та тези у фахових виданнях.