Посада: доцент кафедри

Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук

ORCID: https://orcid.org/my-orcid?orcid=0000-0002-7303-1831

Google Scholar

Закінчила Ворошиловградський державний педагогічний інститут імені Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Педагогіка і методика виховної роботи».

та отримала кваліфікацію: Вихователь, методист за спеціалізацією образотворче мистецтво. Вчитель етики та психології сімейного життя.

У 2012 р. захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти на тему: «Розвиток професійної компетентності заступника директора професійно-технічного навчального закладу» та отримала науковий ступінь кандидата педагогічних наук (Диплом ДК № 009842 від 26 жовтня 2012 р.)

З 2015 року по теперішній час працює в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.

3 2017 року  по теперішній час працює  заступником декана з виховної та наукової роботи Інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова, секретарем Вченої ради Інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова.

У 2018 році закінчила докторантуру в НПУ імені М. П. Драгоманова.

Досягнення і відзнаки

Нагороджена знаком «Відмінник освіти України» (1997 р.).

Має свідоцтво про реєстраціє авторського права на твір:

за № 66102 Навчально-методичний посібник «Педагогічний коучинг» (2016 р.).

Засновник та організатор конференцій:

• Міжнародна науково-практична конференція
    «Інновації та трансформації: концепції, проблеми, перспективи»,
    присвячена 185-річчю НПУ імені М. П. Драгоманова (2019)
  • Міжнародна науково-практична конференція

«Сучасні прикладні ігропрактичні технології в освіті, науці, бізнесі» (2020)

Навчальні дисципліни

Викладає дисципліни: «Педагогічні технології в технологічній освіті», «Педагогічний коучинг»

Автор понад 80 наукових публікацій, з них: 3 монографії, 2 навчально-методичних посібника, методичні рекомендації, статті та тези  в міжнародних і фахових виданнях.