Посада: старший викладач

Науковий ступінь: доктор педагогічних наук

Вчене звання: доцент

Закінчила Львівський державний університет імені Івана Франка та здобула кваліфікацію викладача історії; закінчила Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут» та здобула кваліфікацію спеціаліста з економіки підприємства.

У 2012 р. захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти, на тему: «Формування професійно-етичної культури майбутніх фахівців у процесі гуманітарної підготовки в медичних коледжах» та отримала науковий ступінь кандидата педагогічних наук.

У 2021р. захистила докторську дисертацію зі спеціальності 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти, на тему «Теоретичні та методичні засади професійно-педагогічної підготовки викладачів професійно-художніх дисциплін» та отримала науковий ступінь доктора педагогічних наук.

Диплом кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 –теорія і методика професійної освіти № 014059 від 19 грудня 2012 р.

Диплом доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти №011950  від 29 червня 2021 р

Атестат доцента за №007871 від 29 червня 2021 р.

З 23.09.2019 – року по теперішній час працює в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.

Досягнення і відзнаки:

Грамота Львівського науково-практичного центру Інституту професійно-технічної освіти НАПН України за сумлінне виконання своїх посадових обов’язків , досягнення в дослідженні питань професійної культури (2016);

Грамота Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у львівській області за багаторічну сумлінну працю в системі професійної (професійно-технічної) освіти (2019).

Викладає блок дисциплін на курсах підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників, викладачів, вчителів.

Дисциплін: «Інтерактивні методи навчання», «Модернізація освіти в сучасних умовах», «Державні стандарти і якість освіти», «Система професійно-педагогічної підготовки викладачів у ЗВО».

Автор понад 136 наукових публікацій, з них: 3 монографії, 4 навчально-методичних посібника, статті в міжнародних і фахових виданнях, 3 статті які включені до наукометричної бази Web of Science.