Посада: доцент

Науковий ступінь: кандидат психологічних наук

Вчене звання: старший науковий дослідник

Закінчила Львівський політехнічний інститут та отримала кваліфікацію: інженер електронної техніки.

Закінчила Львівський державний університет імені Івана Франка та отримала кваліфікацію: практичний психолог

У 2008 р. захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія на тему: «Психологічні умови формування професійної компетентності учнів професійно-технічних навчальних закладів сфери обслуговування»  та отримала науковий ступінь кандидата психологічних наук.

Диплом кандидата психологічних наук зі спеціальності 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія № 048641 від 8 жовтня 2008 р.

Атестат старшого наукового співробітника зі спеціальності 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія  АС  № 000394 від 17 травня 2012 р.

З 2016 року по теперішній час працює в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова на посаді доцента (0,5 ставки) .

Досягнення і відзнаки

Почесний диплом V національної виставки-презентації «Сучасні заклади освіти – 2014» за номінацією «Сучасний професійно-технічний навчальний заклад у загальноєвропейському освітньому просторі» (2014 р.)

Має свідоцтво про реєстраціє авторського права на твір: за № 112931 Трансформаційна коучингова гра «Досягатор» (2022 р.);

Викладає блок дисциплін на курсах підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників, викладачів, вчителів.

Навчальні дисципліни

Викладає блок дисциплін на курсах підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників, викладачів, вчителів, психологів: «Конфліктні ситуації в педагогічній діяльності та технології управління ними», «Управління емоціями в професійній діяльності», «Основи професійної майстерності психолога», «Професійна компетентність психолога: сучасні інструменти та нові можливості», «Сучасні інтерактивні методи та інструменти», «Емоційний інтелект: сучасні інструменти роботи з емоціями».

Авторка понад 100 наукових публікацій, з них: 8 навчально-методичних посібників, статті в міжнародних і фахових виданнях.