Посада: доцент кафедри

Науковий ступінь: кандат педагогічних наук

Вчене звання: доцент

У 2003 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова. За фахом – учитель трудового навчання, технологій, конструювання і моделювання одягу, креслення та безпеки життєдіяльності.

Кандидат педагогічних наук (2012 р.), дисертація на тему «Методичні засади розвитку творчих здібностей старшокласників в умовах проектно-технологічної діяльності» за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання технологій під керівництвом члена-кореспондента, академіка НАПН України, доктора педагогічних наук, професора В.К. Сидоренка. Доцент кафедри теорії і методики технологічної освіти, креслення та комп’ютерної графіки (2014 р.).

Стаж науково-педагогічної діяльності 18 років.

З 2002 року працювала на посадах лаборанта, викладача, старшого викладача, доцента (дотепер) кафедри Технологічної освіти (кафедри теорії і методики технологічної освіти, креслення та комп’ютерної графіки) факультету технологій та дизайну (Інженерно-педагогічного факультету) Українського державного університету імені М.П. Драгоманова (Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова).

Коло наукових інтересів: сучасна методологія технологічної освіти, теорія і методика навчання технологій, розвиток творчих здібностей, формування творчого та критичного мислення, проєктно-технологічна діяльність, профільне навчання, графічна підготовка, психологія творчості та педагогічний дизайн.

Викладає курси: «Теорія і методика навчання технологій», «Основи проєктно-технологічної діяльності», «Матеріалознавство».

Основні наукові праці: Основні наукові здобутки викладені у понад 35 наукових працях.