Посада: завідувач кафедри

Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук

Закінчила Глухівський державний педагогічний інститут імені С.М. Сергєєва-Ценського (нині Глухівський національний  педагогічний університет імені О. Довженка) за спеціальністю «Загальнотехнічні дисципліни і профорієнтація».

У 2002 році захиcтила дисертацію на тему: «Дидактичні основи курсу профорієнтації у підготовці вчителя трудового навчання» за спеціальністю 13.00.02 – теорія і методика трудового навчання під керівництвом член-кореспондента НАПН України, доктора педагогічних наук, професора В.К.Сидоренка, (диплом №014845 від “12”червня 2002 року).

У 2005 році отримала вчене звання доцента (атестат №009969 від “17” лютого 2005 року).

Після закінчення Глухівського державного педагогічного інституту імені С.М. Сергєєва-Ценського (нині Глухівський національний  педагогічний університет імені О. Довженка), працювала на посаді асистента, старшого викладача кафедри педагогіки і психології, доцента кафедри педагогіки, директора ННІ допрофесійної та післядипломної освіти Глухівського національного  педагогічного університету імені О. Довженка; з 2016 по 2018 роки – доцент кафедри професійної освіти та менеджменту, директор Центру компетентнісно-орієнтованої освіти Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; з 2018 по 2020 роки працювала на посаді заступника директора ННІ неперервної освіти Національного авіаційного університету (НАУ), доцента кафедри управління професійною освітою цього ж закладу вищої освіти.

З вересня 2020 до січня 2023 року, працює на посаді доцента кафедри теорії і методики технологічної освіти, креслення та комп’ютерної графіки Інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова.

З 16 січня завідувачка Кафедри технологічної освіти.

Нагороди: нагрудний знак Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти», «Почесна грамота Міністерства освіти і науки України», «Подяка Голови Сумської обласної адміністрації», «Грамота Глухівської міської адміністрації», «Грамота КЗ «Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», «Подяка КЗ «Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»»», «Грамота Глухівського національного педагогічного університету імені О.Довженка», «Подяка Глухівського національного педагогічного університету імені О.Довженка»

Коло наукових інтересів: методологічні та методичні проблеми професійної підготовки майбутнього вчителя, психолого-педагогічні аспекти професіоналізації педагога, теоретико-методологічні й методичні проблеми профорієнтології (професійної орієнтації).

Викладає курси: «Теорія та методика профорієнтаційної роботи», «Історія трудового та професійного навчання», «Теорія і методика навчання технології у старшій школі», «Теорія і методика профільного навчання», «Інновації у STEM-освіті». Здійснює наукове керівництво бакалаврських і магістерських робіт студентів.

Основні наукові праці: Автор понад 100 друкованих праць, із них: 3 монографії, навчально-методичні посібники, навчальні програми, методичні рекомендації, статті та тези  в міжнародних і фахових виданнях (Scopus, Copernicus).